قوانین دبیت پی


استفاده شما از این امکانات سایت به معنای قبول مقررات کاربری با توجه به ارتقاء نرم افزارها و امکانات دبیت پی امکان تغییر در قوانین جاری دبیت پی وجود دارد و کاربران دبیت پی را ملزم به رعایت آن ها هستند.

قوانین دبیت پی

-۱دبیت پی در ایران مدیریت شده و تایع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.بنابراین هرگونه فعالیت غیر قانونی اعم از انتقال وجه، پولشویی،درآمدحاصل از ربا ،خرید و فروش محصولات غیرمجاز می باشد و در صورت مشاهده ، حساب کاربری فرد خاطی مسدود شده و اطلاعات کاربر به مراجع ذیربط ارجاع خواهد شد

-۲امکان پرداخت در دبیت پی توسط کاربر،منوط به اتصال اینترنت و داشتن شماره کارت بانکی ،رمز دوم ، تاریخ انقضای کارت و cvv۲می باشد.

-۳کدفعالسازی که امکان استفاده از حساب کاربری و سرویس های دبیت پی را فراهم می آورد محرمانه بوده و کاربران باید در حفظ آن کوشا باشد در صورت که کاربر کد فعالسازی را در اختیار شخص ثالث قرار دهد مسئولیت آن برعهده کاربر خواهد بود.

-۴کاربر هنگام تکمیل مراحل فعالسازی حساب کاربری خود اطلاعات کاربری خود را وارد خواهد نمود ،کاربر به منظور واریز مبالغ به حساب بانکی باید شماره شبای حساب خود را اعلام کند .چنانچه شماره شبای حساب شخص دیگری را به عنوان شماره شبای حساب خود اعلام نماید و یا شبای خود را اشتباهی وارد نماید ،دبیت پی هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد.

-۵لازم است هنگام معرفی حساب بانکی و انجام تراکنش ،مشخصات را به دقت بررسی نموده و از صحت اطلاعات اطمینان حاصل نماید،مسئولیت پرداخت اشتباه ناشی از اعلام مشخصات نادرست برعهده شما خواهد بود.

-۶شماره تماس ،اطلاعات هویتی و تراکنش های کاربر دردبیت پی به صورت کاملا محرمانه بوده ودبیت پی به هیچ عنوان آن ها را در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد داد. مگر طبق دستور مقامات قضایی مراجع ذیصلاح طی مکاتبات محرمانه انجام می گیرد.

-۷در صورتی که از کاربر شکایت شود و مدارکی بر سوءاستفاده آن کاربر ارائه گردد حساب کاربری مسدود شده و مبالغ تا اعلام تصمیم مراجع ذیصلاح مسدود خواهد شد.

-۸در صورت شکایت پرداخت کننده از کاربر و ارائه مستندات کافی از تسویه پول جلوگیری شده و به طرف فرصت اعتراض داده خوهد شد.

-۹دبیت پی مجاز است در صورت مشاهده انتقال وجه مشکوک به خلاف قانون را متوقف نماید ، در اینگونه موارد ،تسویه نهایی منوط به رفع ابهام و یا دستور مراجع ذیصلاح می باشد. این حق برای طرفین تراکنش جهت ارائه مستندات محفوظ بوده تا بر اساس حکم قضایی و یا رفع ابهام توسط مستندات تصمیم به تسویه و یا بازگشت پول بگیرد.

-۱۰کاربر متعهد می شود از هرگونه تلاش برای دستیابی به کد برنامه یا دستکاری در آن خودداری کند.

-۱۱کاربر متعهد می شود تنها نسخه اصلی و دستکاری نشده برنامه را از طریق وب سایت دبیت پی و یا از فروشگاه های رسمی اندروید و iosنصب کند.دبیت پی هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از نسخه های متفرقه که از طریق مستقیم از کاربران و یا منایع دیگر نصب می شوند.

-۱۲پرداخت های دبیت پی از طریق شبکه شاپرک انجام می شود.در این شبکه بازه تسویه یک مرنبه در شبانه روز است برای اطلاع اط زمان واریز پرداخت ها به حساب کاربران حتما روال تسویه دبیت پی را مطالعه کنید. نحوه پرداخت مبالغ به صورت زیر می باشد: وقتی پرداخت کننده مبلغ، اقدام به پرداخت می نماید پول همان لحظه از حساب پرداخت کننده کسر می شود و به حساب شاپرک منتقل می شود و دبیت پی دستور تسویه با کاربران را به شاپرک ارسال نموده و شاپرک نسبتبه تصویه مبالغ اقدام می نماید و سر جمع مبالغ پرداخت شده به هر کاربر فردای روز پرداخت به حساب کاربر واریز می گردد. در روزهای تعطیل رسمی ، مبالغ فردای روز تعطیل واریز خواهد شد.

-۱۳در صورتی که پول مسدود شده توسط دبیت پی منتج به بازگشت پول به حساب مبداء (شخص پرداخت کننده) شود ۵الی ۱۰درصد نسبت به مبلغ کارمزد کسر خواهد شد.

-۱۴کاربر بعد از ثبت نام و تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود در صورت تایید اطلاعات کاربر ملزم به ارسال مدارک تعیین شده توسط دبیت پی از طریق کانال اعلام شده اعم از آدرس پستی و... می باشد